יום חמישי, 2 בפברואר 2012

הוא הלך בשדות / אסי דיין נגד יאיר לפיד

"עכבר העיר" מביא את דברי אסי דיין  נגד יאיר לפיד – על פי עדותו - כלשונם, ואני מוצא לנחוץ להביא כלשונה את רשימת "עכבר העיר" – למען מי שלא נזדמן לו לקוראה במקומה.

אסי דיין נגד יאיר לפיד: "חצי מיליון אדיוטים עומדים להצביע לו"
יום שלישי 31 בינואר 2012 10:03 מאת: עכבר העיר

אחרי שמכל צדדי הקשת הפוליטית ומתעשיית התקשורת ספג יאיר לפיד חבטות, הגיע גם תורו של אסי דיין להוסיף שמן למדורה. "יפה התואר עם הרזומה של סלרי", הוא מטיח בלפיד, "טרם שמענו ממנו דעה על הסכסוך"

''
אסי דיין+יאיר לפיד

פרישתו של יאיר לפיד מהגשת אולפן שישי,
והכרזתו כי הוא מעוניין להיכנס לפוליטיקה, עוררה תגובות רבות באינטרנט ובאמצעי התקשורת. טורי דעה על האיש ופועלו, הודעות שטנה מול קריאות תמיכה, מאמרים סאטיריים וחיקויים אינסוף היו מנת חלקו. עוד לא עבר חודש מההודעה הצפויה של לפיד, וכבר הוא מתרוצץ בחוגי בית, פורש משנתו בפני מי שמוכן לשמוע, הודף בציניות האשמות ובדיחות, ואף חוזה תגובות עתידיות. 
אבל את התגובה הזו כפי הנראה, לא חזה הפוליטיקאי לעתיד. בתגובה חריפה שפרסם אסי דיין בבלוג שלו באתר "תפוז", הוא מביע את דעתו על אחד, יאיר לפיד, ואף יוצא בהכרזה צינית כי גם הוא מעוניין להשתלב בפוליטיקה. 
עכבר העיר מביא את דבריו כלשונם: 

תגובת אסי דיין לכניסת יאיר לפיד לפוליטיקה
לפי הסקרים יש פה חצי מיליון אידיוטים שעומדים להצביע למגיש החדשות, בנו של… יפה התואר עם הרזומה של סלרי ששירת בעיתון "במחנה", כתב ספרי-מתח בניסיון להיות ריימונד צ'אנדלר, שיחק רע ברוח הסרט "שירת הסירנה", כתב את הסידרה האלמונית "חדר מלחמה", כותב עמוד זהיר עבור משכורת שנגמרת בארבעה אפסים, ומגיש ישירות מן הטלפרומפטר את הכתבות המאוזנות היטב של ערוץ 2, מבלי שאפילו אחת מעשרות הכתבות שמתחתיו, תעיר או תעורר את הצופים להגיב בחומרה, בצעקה, בשטנה או אהבה… וטרם שמענו ממנו איזו דעה על הסכסוך, על היריקות של החרדים, על רדיפת השמאל, על "ישראל ביתם"… אפילו מחיר הקוטג'… לא ימחקו את החיוך הניטראלי שנזהר לא לחרב את יופיו, שחצי מיליון צופים יבחרו בו ב-"רשימת השרים בציבור" שהגברת עינת שרוף תלווה את 17 המנדטים שלו ב-"אנו נושאים לפידים" ועוד מסמר יתקע בארון הקבורה של הכמו-מדינה הזאת.
אז ככה, מרוב קנאה, ולמרות שלא יצא לי להגיש חדשות, או להיות יפה. אבל גם אני 'בנו של' ושיחקתי את סגנו של יהורם גאון ב"מבצע יונתן" וגם שרתתי בצנחנים וכתבתי את מרי הנפש והרמתי טיפה את המורל של העם ב"גבעת חלפון" והייתי נאה ב"בטיפול"… ככה שאני שוקל לרוץ עבור מנדט אחד שיסדר לי את החודשית + טלפונים, עיתונים וארוחות במזנון חינם, ואולי-אולי אבגוד ברשימתי ואצטרף ליאיר לפיד, במטרה ללמוד פיתוח קול ולשיר בציבור את "אני טמבל".
ואתם מוזמנים לתת קולכם לרשימתי ששמה יהיה: "תצ"להי" – תנו צ'אנס לאסי הפחות יפה.
בתודה מראש: אסי דיין. סמל ראשון במיל. בנו של משה דיין,
                      היה יפה מאוד ב-"הוא הלך בשדות"
                      צופה קבוע ב"יומן השבוע" ומעריץ המגיש
                      כתב את "שיר הפריחה"
                      כתב וביים 18 סרטים רק כדי שתהנו
שימו תצ'להי בקלפי, תעשו טובה, אני חנוק בלי גרוש!!

יאיר לפיד: "אין תגובה"

 ואפשר אולי לומר על אסי עדיין דברים שונים, אבל אי אפשר לומר עליו, שאינו אינטליגנטי ו/או שאינו מוכשר ו/או שאין לו חוש הומור...

תגובה 1:

  1. כרגיל המדינה הזאת מספקת חומר לאינספור סרטים לצפייה ישירה, כל היום דרמה דרמה דרמה.

    השבמחק